У Польщі розшукують півсотні нелегальних заробітчан з України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  46 іноземців, переважно, громадян України, незаконно найняла на роботу будівельна фірма з Вейхеровського повіту Поморського воєводства.

  Про це вчора, 5 жовтня, повідомили у Прикордонній службі Польщі, інформує «Польське радіо».

  Більшість іноземців залишила роботу, правоохоронці намагаються встановити місце їхнього перебування.

  За словами в.о. речника коменданта Морського відділу Прикордонної служби у Ґданську Тадеуша Ґрухалі, порушення виявили співробітники із загону Прикордонної варти у Владиславові, які 3 жовтня завершили перевірку законності працевлаштування іноземців на підприємстві, що працює на терені Вейхеровського повіту. Прикордонники перевірили, зокрема, документи, що стосуються виконання праці 78 іноземцями для фірми.

  «Виявилося, що аж 46 з них були працевлаштовані нелегально», – поінформував Тадеуш Ґрухаля.

  Він додав, що дві особи української національності працювали у фірмі без необхідних дозволів на працю, своєю чергою, у випадку інших 44 осіб (43 українців та громадянина Молдови) «підприємець порушив обов’язок підписання угод у необхідній формі».

  Ґрухаля додав, що власник фірми пояснив порушення «неуважністю» і тим, що іноземців добровільно залишили роботу.

  В.о. речника коменданта Морського відділу Прикордонної служби у Ґданську наголосив, що за незаконне працевлаштування іноземців власник компанії відповідатиме у Районному суді Вейхерова. Він зазначив, що підприємцю загрожує штраф у розмірі не менше 3 тис. злотих.

  Співробітники Прикордонної служби намагатимуться також встановити актуальне місце перебування українців. У випадку їхнього затримання, їм загрожує штраф за вчинення порушення та депортація з Польщі.

   

   

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *