В ПНУ відомі науковці обговорювали політичні процеси сучасності

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9-13 жовтня в Прикарпатському Національному університеті ім. В.Стефаника відбувався Тиждень політології, в рамках якого відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Політичні процеси сучасності: глобальний та регіональні виміри».

  Як повідомляє прес-служба ПНУ, організаторами заходу виступили кафедра політології факультету історії, політології і міжнародних відносин та Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України.

  Участь у роботі конференції брали науковці Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України, Ужгородського національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка та Прикарпатського національного університету.

  Вітальним словом відкрив роботу конференції проректор з науково-педагогічної роботи університету Сергій Шарин, який відзначив актуальність заходу та побажав учасникам плідної праці. У рамках програми науково-практичної конференції обговорювалися актуальні питання сучасних політичних процесів, регіональні особливості в умовах глобалізаційних впливів та тенденції, динаміка й перспективи розвитку політичних процесів в Україні.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *