Прикарпаття є цікавим регіоном для співпраці, – Голова Представництва ЄС в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 9 листопада, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів зустріч з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюґом Мінґареллі.

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, очільник області висловив щиру вдячність за підтримку Європейським Союзом курсу України на європейську інтеграцію.

  Зокрема, він зазначив, що керівництво області докладає усіх зусиль, щоби відійти від застарілої системи управління економічними процесами, яка по суті довгий час передбачала ручне регулювання.  Посадовець акцентував на тому, що вони є абсолютними прихильниками вільного ринку, максимальної дерегуляції, адже тільки з таким підходом сьогодні можна бути успішними.

  «Івано-Франківська обласна державна адміністрація в рамках інвестиційної платформи “Єврокарпатська ініціатива” динамічно працює у напрямку співпраці з країнами Карпатського регіону щодо презентації потенціалу області задля залучення інвестиційного ресурсу та пожвавлення товарообігу. Проте, не менше ми прагнемо співпрацювати і з іншими країнами Європейського Союзу в різних галузях. Сьогодні наша область посилено налагоджує зв`язок з європейськими країнами в культурній сфері. Зокрема, йдеться про проведення міжнародних мистецьких фестивалів “Карпатський простір”, Porto Franko та інших культурно-мистецьких заходів» – зазначив Олег Гончарук.

  У свою чергу, Хьюґ Мінґареллі відзначив гостинність прикарпатців та наголосив на тому, що Івано-Франківщина є цікавою і перспективною для співпраці. Зокрема, йшлося про розвиток дружніх та стратегічно важливих двосторонніх відносин. Зацікавленість розвивати торговельно-економічне, гуманітарне та культурно-освітнє співробітництво.

 • 180x150