• 180x150
 • Голова Представництва Євросоюзу в Україні побував у Галичі (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учора, 9 листопада, у рамках візиту на Прикарпаття Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюґ Мінґареллі відвідав Галич.

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської облдержадміністрації, під час поїздки іноземного гостя супроводжували перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Микола Попович, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Олександр Зрайко.

  Хьюґ Мінґареллі побував на екскурсії в Музеї етнографії, оглянув історичні пам’ятки давнього Галича – фундамент Успенського собору, церкву Успіння Пресвятої Богородиці в с. Крилос, храм Св. Пантелеймона в с. Шевченкове.

  Та основною метою перебування стало ознайомлення  з ходом спорудження візит-центру в м. Галичі, яке здійснюється коштом Європейського Союзу.

  Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка повідомила, що будівництво даного об’єкту перебуває на контролі в обласної та районної державних адміністрацій, всі роботи проводяться у відповідності до затвердженого графіка та запевнила високопоставленого гостя, що введення візит-центру в експлуатацію відбудеться згідно запланованих термінів. Після огляду будівельного майданчика посол ЄС в Україні  залишився задоволеним проведенням робіт, а також розвитком туристичної сфери Галича.

 • 180x150
 • Блоги

  Іванна

  Стандартизована школа

  Освітній процес в Україні стандартизований. Є певна система

  Іванна

  Все починається з нас…

  Нещодавно з Сходу України приїхав друг. З ним постійно тримав

  Іванна

  Новий рік в новій Україні

   2014 рік – це рік великих втрат для України, про нього не

  Іванна

  Кандидати в депутати агітують священними реліквіями

   – Нарешті! – щиро вигукнув, прочитавши в газеті, що

  Іванна

  Беніто Муссоліні про війну з Росією

  Кожен політик є державотворцем, а отже впливає на хід історії.