Представник Кабміну відвідав Прикараття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 24 листопада, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк разом із заступником голови обласної ради Сергієм Басарабом та начальником управління спорту Івано-Франківської облдержадміністрації  Орестом Оклієвичем зустрілися з першим заступником міністра молоді та спорту України Ігорем Гоцулом.

  Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

  Під час зустрічі присутні обговорили перспективи розвитку спорту на Прикарпатті. Зокрема, Ігор Пасічняк розповів гостю про напрацювання на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та окреслив плани щодо будівництва легкоатлетичного манежу.

  Також обговорили питання збільшення кількості майданчиків зі штучним покриттям, які б давали змогу тренувати висококваліфікованих спортсменів.

  «Ми пишаємося тим, що на Івано-Франківщині є свої спортивні традиції щодо здобуття перемог на змаганнях. Очевидно, що така тенденція склалася не тільки тому, що область має багато талановитих дітей, а й через те, що є підтримка влади. Зокрема, це стосується фінансування, яке виділяється для розвитку різних напрямів спорту в області», – повідомив Ігор Гоцул

  Також посадовець акцентував на тому, що в Івано-Франківську, як загалом на всій території України, недостатньо спортивних споруд. Тому ідею з будівництва легкоатлетичного манежу вони не тільки всіляко вітають, а й радо надаватимуть свою кваліфіковану допомогу.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150