У Верховній Раді зареєстрували проект постанови про відставку Насалика

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат Ігор Гузь, який є членом франкції “Народного фронту”, ініціює звільнення з посади керівника Міністерства енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

  Відповідний проект постанови вчора, 29 листопада, з’явився на офіційному порталі Верховної Ради України, пише СТИК.

  Як зазначає автор у пояснювальній записці до документа, за час роботи Ігоря Насалика на посаді міністра не було впроваджено реформ та поглиблено кризу галузі.

  “Підставою для внесення проекту постанови Верховної Ради України “Про звільнення Насалика з посади міністра енергетики та вугільної промисловості України” є соціальна напруженість, відсутність реформ і численні проблеми в галузях, що входять в сферу відповідальності міністра”, – зазначено у документі.

  Також міністра звинувачуюють у продовженні торгівлі з тимчасово окупованими територіями.

  Крім того, нардеп Гузь, який обраний у виборчому окрузі на Волині, на своїй сторінці у мережі Facebook розкритикував дії Ігоря Насалика, пов’язані з шахтою “Бутівка”:

  ” Ця людина абсолютно не контролює питання виплати зарплат шахтарям та шукає вугілля, де завгодно за кордоном, тільки не в Україні. Насалик не робить нічого для розвитку вугільної галузі на Волині. Такі “кадри” нам не потрібні, – пише Ігор Гузь

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150