Верховинські депутати просять гроші на зарплату бюджетникам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 30 листопада, 2017 року проведено перше пленарне засідання ХV сесії районної ради VІІ демократичного скликання.

  Як повідомляє прес-служба райради, першочерговим питанням було звернення районної ради щодо незабезпеченості заробітної плати бюджетним установам району.

  Депутати схвалили звернення та вирішили надіслати Президенту України Порошенку П.О., Голові Верховної Ради України Парубію А.В., Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б., голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації Гончаруку О.Р., голові Івано-Франківської обласної ради Сичу О.М., народним депутатам з приводу незабезпеченості асигнуваннями на виплату заробітної плати працівників бюджетних галузей району, починаючи з жовтня поточного року, та з проханням вишукати можливість забезпечити виплату заробітної плати у повному обсязі, що, в свою чергу, зніме соціальну напругу серед працівників бюджетної сфери району.

  В той же час, як стало відомо СТИКу, значні суми бюджетних коштів Верховинською районною радою спрямовуються на фінансування доволі сумнівних проектів. До прикладу, на “підтримку засобів масової інформації” цього року передбачено майже 1,3 мільйона гривень, а на так званий “Фонд на виконання депутатських повноважень” – понад мільйон гривень.

  Нагадаємо, що 17 жовтня Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман дав вказівку негайно виплатити заборгованість із зарплати медикам Прикарпаття.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150