Генпрокурор звинувачує нардепа з Прикарпаття в перешкоджанні правоохоронцям

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вісім народних депутатів, серед них прикарпатець Юрій Дерев’янко, причетні до втечі Міхеіла Саакашвілі з-під варти працівників СБУ.

  Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко виступаючи сьогодні у Верховні Раді України, пише СТИК з посиланням на Галку.

  Біля під’їзду будинку (де затримували Саакашвілі – ред.) скупчилися менше сотні активістів, які не були обізнані із фінансовими зв’язками Саакашвілі з оточенням Януковича і вимагали його звільнення”, – сказав він.

  5 працівників СБУ були оточені цим натовпом. Ще 7 були відрізані в іншому автомобілі і, на жаль, без достатнього підкріплення з боку національної поліції закінчилося все це втечею з-під вартою Міхеіла Саакашвілі, що саме собою є злочином”, – додав Луценко.

  Також кримінальними діяннями ми вважаємо і про це вже зареєстровані кримінальні провадження діяння всіх осіб, які перешкоджали законним діям по захисту української держави правоохоронцями СБУ. Серед них діючі народні депутати: Ігор Луценко, Юрій Дерев’янко, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Олег Петренко, Юрій Левченко, Сергій Лещенко, Віктор Чумак”, – сказав він.

  За словами Луценка, зараз не можна говорити про будь-які підозри нардепам:

  “Слідство обов’язково запросить згаданих народних депутатів і дасть оцінку їхнім діям, що призвели до втечі з-під варти людини, яка обґрунтовано має отримати підозру в скоєнні особливо тяжкого злочину”, – сказав Луценко.

  Також Луценко заявив, що українські спецслужби зірвали план “руської зими” в Києві, але деякі українські політики продовжують грати в небезпечні ігри.

  Як повідомляв СТИК, Генеральна прокуратура України підозрює Юрія Дерев’янка, який обраний народним депутатом у Надвірнянському виборчому окрузі, в ухиленні від сплати податків.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150