Скандал в міській раді: депутати відмовились голосувати проти будівництва спорткомплексу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 15 грудня, під час чергової сесії Івано-Франківської міської ради депутат міськради від УКРОПу Віталій Мерінов запропонував внести до порядку денного звернення спортивної громадськості міста проти будівництва великого спорткомплексу з паркінгом на 500 автомобілів на місці теперішнього стадіону «Юність», що належить дитячо-юнацькій спортивній школі.

  Однак пропозиція Мерінова наштовхнулася на різку реакцію міського голови Руслана Марцінківа, передає «Курс».

  «Зрозуміло, камери всі пишуть, будуть сюжети… Питання треба вирішувати цивілізовано, не застосовуючи фізичну силу і тітушок. Працюйте на камери. працюйте…» – сказав Марцінків.

  Пропозицію Мерінова підтримали лише 13 депутатів, здебільшого з «Самопомочі» і УКРОПу й кілька з БПП. Проти голосували «свободівці» і більшість БПП, частина обранців зовсім не голосували. Питання до порядку денного не включили.

  Під тиском пікетувальників конфліктне питання будівництва спорткомплексу перенесли на 22 грудня – на друге пленарне засідання облради. 14 грудня в обласній раді відбулося обговорення будівництва, але згоди спортсмени і депутати не дійшли.

  Нагадаємо, постійна комісія Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків рекомендувала на розгляд депутатів проект рішення «Про спорудження спортивного комплексу (легкоатлетичного багатофункціонального манежу)».

  Голова обласної ради Олександр Сич зазначив, що манеж пропонуєть спорудити на спортивному полі обласної дитячо-юнацької спортивної школи, розташованої на вулиці Шухевичів. Приблизна вартість такого спортивного комплексу 100 млн грн.

   

  (Visited 88 times, 1 visits today)
 • 180x150