У Івано-Франківську до Дня Незалежності з’явиться фонтан і відреконструюють озеро

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це йшлося 15 грудня під час відеозвіту директора департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака на засіданні міськвиконкому.

  Загальний бюджетний фонд у 2017 році склав понад 400 мільйонів гривень, більшість виконаних робіт капітального характеру, 32% – поточного.

  Через Прозорро здійснили закупівель на 328 мільйонів гривень. Департамент є лідером у міськраді за цим показником.
  Завдяки Прозороо вдалося зекономити 22.7 мільйонів гривень.

  Йшлося також про те, що у департаменті впродовж року розробили 132 проектно-кошторисні документації, відремонтували 29 міжбудинкових проїздів і дворів, ще 17 у роботі, завершили 27 об’єктів по облаштуванню пішохідних доріжок, три – в роботі, облаштували відпочинкові зони.

  “Замінити бруківку чи асфальт – це не ремонт. Ремонт – це коли змінюється повністю зміст та форма об’єкту”, – зазначив Смушак.

  Також 2017 року висадили 1150 дерев, провели ремонтні роботи у 54 ОСББ, встановили модульний туалет, облаштували пляж на Бистриці Солотвинській, інформує “Галка”.

  Є акти вандалізму, тому встановили ще близько 40 камер відеоспостереження. До Дня Незалежності планують відкрити фонтан на вулиці Незалежності, завершити реконструкцію території навколо озера на Мазепи.

  “У мене є дві тези. Я вважаю, що цей департамент один із небагатьох, який не тільки чогось прагне і хоче нового, але й намагається відстоювати своє бачення. Якби було більше розуміння у поліції, могли б зробити ще більше. Бо багато проектів гальмуються місяцями й роками. Тепер негативна теза – про технічний нагляд. Робота структурного підрозділу, як на мене, застаріла”, – зазначив член міськвиконкому Вадим Войтик.

  Смушак зазначив, що це справді слабке місце. Міський голова Івано-Фоанківська Руслан Марцінків відзначив, що згідно зі статистикою, 40% громадян бачать поліпшення, а 45% кажуть, що нічого не змінилося.

  “З цим треба щось робити. Ще щодо проектів, я не знаю хто їх малює, але по руках би надавав. Не можна робити двір і залишати біля нього велику яму, чи не передбачити світло. Картинка гарно виглядає, а коли людина приходить, то зовсім по-іншому. Тому варто показувати всі ескізи членам виконкому. Бо у вас лавочка під сонцем за проектом, а бабусі сиділи завжди під горіхом. То треба цю лавку класти під горіхом. Не до всього варто дослухатися, але коли питання не принципові, то можна зробити. А загалом добре працюєте”, – сказав мер.

  Загалом роботу департаменту оцінили на “5”.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150