Голова Івано-Франківської ОДА – найгірший у рейтингу виконання обіцянок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Аналітики підбили підсумки роботи голів облдержадміністрацій та дослідили, хто з них найкраще та найгірше виконував свої обов’язки.

  Хто у 2017 році лінувався, погано виконував свої обіцянки та впав у рейтингу відповідальності?

  Найгірше працював Олег Гончарук – очільник Івано-Франківської області, який втратив 18%, порівняно з минулим роком, вважають аналітики видання «Слово і Діло».

  Після нього – Валентин Резніченко з Дніпропетровської ОДА, який опустився вниз на 13%.

  Третю сходинку по невиконанню обіцянок розділили між собою голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та Черкаської Юрій Ткаченко – які отримали -10% в рейтингу.

  За ними – Геннадій Москаль(Закарпатська ОДА), Олександр Корнійчук (Хмельницька ОДА) та Володимир Гунчик (Волинська ОДА) – з рейтингом -7%.

  Найменше спромігся втратити через невиконані обіцянки голова Чернігівської ОДА Валерій Кулич (-2%).

  Рейтинг тих чиновників, котрим вдалося збільшити свій рівень відповідальності, а отже й гарно попрацювати у 2017 році очолив голова Запорізької ОДА Констянтин Бриль, котрий піднявся на 13% у рейтингу відповідальності (у 2016 році його рівень складав 40%, а наприкінці нинішнього – 53%). Він виконав 40% обіцянок, а в процесі виконання перебуває 60%, при цьому в нього немає жодньої нивиконаної обіцянки.

  На другому місці серед лідерів – очільник Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, який зміг піднятися у нашому рейтингу на 11% (виконав 46% своїх обіцянок, а не зміг – всього 19%).

  Третю сходинку займає Валерій Головко, який керує Полтавською ОДА – він зміг вдосконалити свої позиції на 9%, за ним – очільник Львівської ОДА Олег Синютка, з приростом відповідальності в 7%.

  Найменшие додали у рейтингу голови Сумської та Херсонської ОДА – Микола Клочко та Андрій Гордєєв – вони отримали по +1%.

   

  Детальніше – на інфографіці.

  (Visited 480 times, 1 visits today)
 • 180x150