На виборах в прикарпатських ОТГ одна виборча дільниця відкрилась із запізненням , – ОПОРА

 • 180x150
 • Опубліковано:

   У 21-й із 22 виборчих дільниць у об’єднаних громадах Івано-Франківської області, в яких 24 грудня відбуваються перші місцеві вибори голів громади і депутатів місцевих рад, за повідомленням із територіальних виборчих комісій відкрились вчасно.

  Єдина ДВК у с. Войнилів (Войнилівська ОТГ, №260280) відкрилась із запізненням у зв’язку з затягненням процедури ранкового засідання, пише СТИК за інформацією громадянської мережі ОПОРА.

  Відповідно до статті 77 Закону України «Про місцеві вибори» голосування проводиться з 8 до 20 години без перерви.

  Нагадаємо, сьогодні проходять перші місцеві вибори у Войнилівській, Делятинській селищних об’єднаних громадах та у Спаській (Рожнятівський район) сільській громаді.

  Загалом у всіх трьох ОТГ зареєстровано 287 кандидатів у депутати – 169 кандидатів від політичних партій та 118 кандидатів, що балотуються шляхом самовисунення.

  Найвища конкуренція за депутатський мандат у Делятинській селищній громаді, де на один мандат претендує майже 5 кандидатів (134 кандидати на 26 мандатів), у Спаській сільській громаді та Войнилівській селищній громаді на один депутатський мандат приблизно 4 претенденти. У Войнилівській громаді на 22 депутатські мандати претендує 95 кандидатів, а у Спаській громаді 58 претендентів на 14 мандатів.

  За посади голів об’єднаних громад змагаються 18 кандидатів, 9 висуванців від політичних партій та 9 кандидатів, що балотуються шляхом самовисунення.

  Вибори депутатів сільських і селищних рад проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах.

  (Visited 80 times, 1 visits today)
 • 180x150