Українські військові попереджають ЗМІ про фейкові сторінкі Генштабу ЗСУ у соцмережах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України застерігає представників ЗМІ та інтернет-спільноту від використання підробок особистих сторінок керівництва ЗСУ, які з’являються у соціальних мережах і на яких розміщуються провокативні заяви та дезінформація.

  Про це попереджає відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації з посиланням на заяву Генерального штабу Збройних Сил України у соціальній мережі Facebook.

  «З огляду на те, що російський агресор активно використовує засоби інформаційного впливу для психологічного тиску на захисників України, Генеральний штаб Збройних сил України просить журналістську спільноту та громадськість не грати на руку ворогові та не поширювати заяв, чуток та дезінформації, яку ворог намагається вкидати в інформаційний простір України, у тому числі шляхом розміщення підробок у соціальних мережах», – йдеться у заяві.

  Зазначається, що обраний противником шлях «клонування» особистих сторінок політичних та військових керівників України є елементом психологічної війни проти держави. Генштаб просить ЗМІ ретельно перевіряти інформацію та звертатися лише до офіційних джерел та верифікованих інтернет-сторінок, що мають відповідні позначки.

   

   

 • 180x150