На Рожнятівщину завітала делегація з Румунії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Рожнятівському районі з робочим візитом побували мер міста Кавнік повіту Марамуреш (Румунія) та два депутати міської ради.

  Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

  Відповідно до протоколу про співпрацю, підписаного між Рожнятівським районом і містом Кавнік у листопаді минулого року, сторони опрацювали план спільних заходів на 2018 рік. Зокрема, передбачено участь колективів з міста Кавнік у святкових заходах з нагоди Дня незалежності. Своєю чергою фольклорні колективи з Рожнятівщини візьмуть участь у відзначенні Дня міста Кавнік.

  Крім того, програмою заходів передбачено участь футбольних команд обох сторін у турнірах з міні-футболу у липні поточного року, а також обмін досвідом у медичній галузі.

  Гості взяли участь у Розколяді, яка проводилася управлінням освіти, молоді та спорту РДА, а також відвідали Сваричівську ЗОШ І-ІІІ ст., Рожнятівську ЦРЛ, ЦНАП, Брошнів-Осадський ДНЗ «Світанок» та реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю.

   

  (Visited 64 times, 1 visits today)
 • 180x150