В Івано-Франківську святкуватимуть День Конституції Польщі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Фрарнківської обласної ради Олександр Сич зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі.

  Як повідомляє прес-служба облради, під час розмови сторони обговорили перспективи співпраці в економічній, освітній та культурній сферах.

  Зокрема, йшлося про спільну участь в міжнародних проектах і програмах, обмін досвідом в частині функціонування системи органів місцевого самоврядування, освітні програми для студентів.

  Голова обласної ради поінформував консула про візит делегації з Прикарпаття в Опольське воєводство, який відбувся у листопаді минулого року, а також про перспективи реалізації проекту «Світ карпатських розет – заходи зі збереження унікальної культури Карпат» в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».

  В свою чергу Генеральний консул подякував за розуміння та конструктивний діалог з національними меншинами, зокрема, в частині збереження об’єктів національної пам’яті на території Івано-Франківщини.

  Також Рафал Вольскі анонсував наміри святкування Дня Конституції Польщі в обласному центрі Прикарпаття, яке планується провести у травні 2018 року.

  Нагадаємо, 23 січня, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук та міський голова Івано-Франківська провели зустрічі з Генеральним консулом Республіки Польщі у Львові Рафалом Вольскі.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150