На Тлумаччині нардеп пообіцяв відремонтувати школи та дитячі садочки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 30 січня, з робочим візитом на території Тлумацького району перебував секретар Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народний депутат України Володимир Шкварилюк.

  Як повідомляє прес-служба Тлумацької районної держадміністрації, спільно з головою РДА Володимиром Габураком і головою районної ради Василем Двояком нардеп відвідав об’єкти соціальної сфери району.

  Свою поїздку нардеп розпочав з Тлумацької спеціальної школи-інтернат, де оглянув приміщення, яке планують переобладнати у Інклюзивно-ресурсний центр. Центр надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами.послуги дітям з особливими освітніми потребами.

  У селі Грушка народний депутат побував у Грушківському навчально-виховному комплексі та фельдшерсько-акушерському пункті. Останньому Володимир Шкварилюк пообіцяв виділити медичне обладнання.

  Особливу увагу учасники зустрічі приділили питанню будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі, ремонту доріг та залученню під це необхідних коштів. Зокрема, говорили про ремонт відрізку дороги від центральної автотраси до села Грушка.

  Перебуваючи у селищі Обертин, представники влади відвідали дитячий садочок «Дзвіночок», де у цьому році планують завершити капітальний ремонт. Також йшлося про утеплення фасаду будівлі, заміну даху, завершення внутрішніх робіт, проведення благоустрою прилеглої території садка та встановлення дитячого ігрового майданчика.

  У Обертинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів планують замінити систему опалення та розпочати внутрішні ремонтні роботи старого корпусу навчального закладу.

  У селі Яківка Володимир Шкварилюк оглянув спортивний майданчик зі штучним покриттям, відкриття якого відбулось у листопаді минулого року. Завдяки сприянню народного депутата на проведення будівельних робіт для облаштування майданчика із державного бюджету було виділено 600 тис.грн.

  Також у планах народного обранця проведення ремонту Яківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та переобладнання частини навчального закладу у дитячий садочок.

 • 180x150