Нардеп з Прикарпаття заборгував державі штраф за порушення правил дорожнього руху

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат України Юрій Тимошенко боргує державі штраф у справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

  Такі дані включені до Єдиного реєстру боржників, доступ до якого відкрило Міністерство юстиції України, пише СТИК.

  В реєстрі зазначено, що документ про стягнення штрафу видано на громадянина Тимошенка Юрія Володимировича, 03.04.1961 р.н., посадовою особою Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську. Номер виконавчого провадження – 55511727. Ні суті порушення ПДР, ні суми заборгованості перед державним бюджетом у реєстрі не вказано. Відомо, що до реєстру включаються особи, які боргують стягнення понад три місяці.

  Юрій Тимошенко  народився 3 квітня 1961 року у с. Дивне, Апанасенковського району, Ставропольського краю. У 2014 році обраний народним депутат України 8-го скликання від виборчого округу №88 (включає Городенківський район, місто Коломию та більшу частину Коломийського району). Член фракції “Народного фронту”.

  За 2016 рік народний обранець задекларував 138 тис.грн. заробітної плати у Верховній Раді України та 500 грн. матеріальної допомоги від Коломийської районної ради. Дружина – менше 15 тис.грн. заробітної плати, отриманої від відділу культури Коломийської райдержадміністрації та музичної школі №2. Жодних інших доходів, грошових заощаджень чи фінансових зобов’язань у декларації Юрія Тимошенка за 2016 рік не зазначено.

  Як ми повідомляли раніше, Міністерство юстиції України відкрило доступ до Єдиного реєстру боржників. За словами міністра юстиції Павла Петренка, у реєстрі чимало екс-високопосадовців та теперішніх народних депутатів.

  (Visited 772 times, 1 visits today)
 • 180x150