Депутати Івано-Франківської облради не підтримали звернення про відставку Порошенка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На сесії Івано-Франківської обласної ради 2 березня розглянули звернення щодо відставки президента Петра Порошенка.

  Його винесла на розгляд Ольга Галабала, очільниця фракції «Воля», пише СТИК з посиланням на Галку.

  «Я не думала, що тільки за те, що ти маєш інші політичні погляди, не підтримуєш президента, будуть обшуки, допити і переслідування», – сказала Галабала. – Революція Гідності, на жаль, не перемогла. Зараз всі правоохоронні органи обслуговують інтереси однієї людини, яка, на жаль, є президентом України».

  За її словами, у кожній європейській країні при будь-якому скандалі проводиться розслідування. Спочатку був скандал про офшори Порошенка,потім про Роттердам плюс,  про те, що сплачено півмільярда гривень до бюджету РФ Липецькою фабрикою «Рошен»,  згодом Мальдівський скандал, від якого в шоці всі європейські дипломати.

  «Вони не розуміють, як президент воюючої країни може витратити 140 років зарплати вчителя на відпочинок», – зауважила Галабала.

  Вона вважає, що не варто чекати на вибори 2019-ого року,оскільки вони можуть бути сфальшованими.

  Тому пропонує підтримати звернення до президента України про те, щоб він добровільно пішов у відставку.  До парламенту  – вимога прийняти закон про імпічмент. А також пропонується вимагати розслідувати правопорушення, вчинені президентом.

  У підтримку звернення висловилися свободівець Михайло Королик та Святослав Никорович, представник “Самопомочі”.

  Очільник фракції «Батьківщина» Василь Гладій погодився з тим, що в Україні діє вибіркове правосуддя  і є намагання прийняти закон про антикорупційний суд таким, який вигідний президентові.

  «Сьогодні відбувається процес монополізації влади, той самий, що відбувався за часів Януковича. Сьогодні іноземні політики за руку не здороваються з нашими високопосадовцями, бо вони імітують боротьбу з корупцією», – сказав він.

  Однак за звернення проголосували тільки 38 депутатів. Воно не було прийняте.

  До слова, у сесійній залі представники “Руху нових сил” розгорнули плакат із закликом про імпічмент президента. А перед Білим будинком встановили намети.

 • 180x150