В Косові представили нового голову райдержадміністрації

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  Сьогодні керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій представив нового голову Косівської райдержадміністрації Віталія Кічеряка. Відповідне розпорядження Президент України Петро Порошенко підписав 7 березня цього року.

  Роман Маланій окреслив першочергові завдання, які стоять перед новопризначеним головою райдержадміністрації, визначивши пріоритетними поглиблення і впровадження реформ, вирішення наявних проблем, які є в районі, повідомляє прес-служба ОДА.

  Наголошувалося на важливості співпраці голови РДА з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю, – «Я сподіваюся, що у новообраного голови райдержадміністрації буде підтримка всіх вас, за допомогою якої Віталій Васильович виконає завдання, які поставив перед ним Президент України та обласна державна адміністрація».

  Віталій Кічеряк подякував за високу довіру, яку йому виявив Президент України та керівництво облдержадміністрації та зупинився на першочергових завданнях, що стоять перед громадою Косівщини, яка чекає змін. А це – соціально-економічний розвиток, виконання пріоритетних напрямків району, належний соціальний захист учасників АТО та їх сімей, національно-патріотичне виховання молоді та інші важливі питання.

  image
  image
   14.03.2018 14:17
 • 180x150