Завтра експерти оголосять результати атестації депутатів Івано-Франківської міськради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У четвер, 19 квітня, в Івано-Франківську відбудеться круглий стіл, присвячений результатам «Атестації депутатів місцевих рад».

  Під час круглого столу організатори:

  • оголосять, хто з 42 депутатів Івано-Франківської міської ради отримав максимально можливі позитивні та негативні оцінки за результатами своєї діяльності протягом другого року повноважень;
  • розкажуть про тенденції реалізації повноважень депутатами Івано-Франківської міської ради в порівнянні з тенденціями інших міських рад 7 обласних центрів;
  • обговорять разом з депутатами та експертами, як можна вирішити ідентифіковані проблеми в результаті реалізації місцевими депутатами свої повноваження.

  Час: четвер, 19 квітня, о 10:00 год.

  Місце: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7 готель “Станіславів”.

  Спікери:

  • Віталій Світлик, директор громадської організації “Центр Політичних Студій”
  • Михайло Джогола, керівник ініціативи “Атестація місцевих депутатів” в Івано-Франківську.

  До участі в круглому столі також запрошені депутати Івано-Франківської міської ради, а також регіональні експерти

  Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в міських радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». У 2016 році апробація методології відбулася в міських радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». В місті Івано-Франківську за реалізацію ініціативи відповідає громадська організація “Центр Політичних Студій”.

  Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись:

  На сайті організації

  В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»

  соціальній мережі Facebook

 • 180x150