Чи справді франківська «Свобода» схаменулась? Скандального чиновника Тараса Рибака так і не призначили на нову посаду

 • 180x150
 • Опубліковано:

   

  Після нещодавньої публікації нашим сайтом статті Хто може стати новим «смотрящим» за Івано-Франківськом від львіського кримінального авторитета «Пупса»?, до редакції звернулося декілька місцевих підприємців, які займаються будівельним бізнесом, і котрим довелося мати справу із тоді ще в.о. начальника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Тарасом Рибаком.

  Результат пошуку зображень за запитом "Франківська «Свобода» схаменулась: скандального чиновника Тараса Рибака так і не призначили на «хлібну» посаду?"

  Обурені бізнесмени, на умовах конфіденційності, привідкрили журналістам Правда іф ще декілька темних плям із біографії цього одіозного франківського чиновника.

  Окрім того, що чоловік вимагав гроші із франківських будівельників, він також регулярно змушував збирати для себе «данину» своїми підлеглими.

  Крім того посадовець неодноразово вимагав кошти у місцевих забудовників навіть за видачу абсолютно законних дозвільних документів. Доходило до того, що Тарас Рибак навіть вимагав у підприємців робити ремонт у його кабінеті їхнім коштом, а за це той обіцяв не блокувати видачу необхідних для тих паперів.

  Як стало відомо нашій редакції, станом на сьогодні, франківські «свободівці», які контролюють усі посадові призначення у місті Івано-Франківську, все ж відмовились брати вказаного чиновника на роботу. Вочевидь мер і його команда врахували усі ризики, із якими їм доведеться зіткнутися у разі повернення Тараса Рибака на посаду. А те що чоловік у свій час перебував під слідством, ставить додаткові ризики для місцевих патріотів-«свободівців», які тільки нещодавно оговтались від кримінальної справи по «сприянню» будівельній компанії Віктора Ломея. Адже співпраця із Тарасом Рибаком постійно наражала б їх на додаткову увагу місцевих правоохоронців, які вже знають про цілий ряд «подвигів» цього скандального чиновника.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150