Марцінків розповів, коли саме буде створена Івано-Франківська ОТГ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "іф"

  Про це йшлося сьогодні під час брифінгу, проведеного з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків назвав це питання важким, оскільки ціна землі і майна приміських сіл та сіл, які знаходяться навколо міста, достатньо висока, пише Стик з посиланням на Фіртка.

  «Це основна проблема, чому сьогодні немає активних процесів не тільки в Івано-Франківську, а в інших містах. Ми маємо сьогодні такий приклад Львова, Тернополя, Хмельницького, де є аналогічні проблеми щодо об’єднання. Сьогодні ми ведемо переговори з чотирнадцятьма громадами. Відповідно звернулися до них з листами, проводимо зустрічі, спілкування з очільниками навколишніх сіл. Основна проблема в тому, що Івано-Франківськ не має межі з усіма населеними пунктами, які входять у Перспективний план. Для того, щоб об’єднатися треба, щоб була межа», – пояснив Руслан Марцінків.

  Крім того не вирішене питання на законодавчому рівні щодо сіл, які входять до Івано-Франківська.

  «Є проблема. Для прикладу сьогодні село Підпечари готове об’єднуватись з Івано-Франківськом, але ми не маємо межі, тому що там є Угорники та Микитинці. І доки не вирішиться питання з ними – не вирішиться й це. Але робота триває. Я думаю, що найреальніше очікувати пришвидшення цих процесів після президентських та парламентських виборів, коли все вляжеться і буде зрозуміло, куди далі рухається держава», – зазначив міський голова.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150