Прикарпатський нардеп Шевченко продовжує підкуповувати виборців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат від Івано-Франківська Олександр Шевченко, який заявив намір балотуватися у Президенти України від політичної партії скандального олігарха Ігоря Коломойського «УКРОП», запустив на своїй сторінці у Фейсбук дуже цікаву рекламу.

  Результат пошуку зображень за запитом "олександр шевченко"

  Там він у стилі Юлії Тимошенко звинувачує українську владу у тотальному зубожінні населення, та у стилі Олега Ляшка обіцяє українцям усілякі блага та вигоди у разі своєї перемоги у виборчій кампанії, пише Стик з посиланням на Правду.іф.

  Дальше ще цікавіше. Усім користувачам, які поширять цей «пост про зраду», кандидат Шевченко обіцяє участь у розіграші безкоштовного відпочинку на «Буковелі» упродовж одного вікенду.

  На жаль, допоки виборча кампанія не стартувала офіційно, застосувати якісь санкції до Олександра Шевченка не можливо. Хоча,  як можуть пригадати жителі Прикарпаття, на минулих місцевих та парламентських виборах та довиборах до ВР, у яких переміг брат Олександра Шевченка Віктор, їхня команда не гребувала підкупом виборців і під час безпосередньої виборчої кампанії.

  Автобуси із пенсіонерами тоді курсували до «Буковелю» регулярно, але жодних санкцій до кандидатів від Ігоря Коломойськго застосовано не було…

  Світлина від Tata Korolenko.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150