Тернопільський губернатор прикриває нефаховість свого підлеглого

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Тернопільській ОДА Віктор Кузяк очолює «хлібне» управління капітального будівництва. 25 жовтня цього року він отримав від губернатора Степана Барни другу догану за рік. Цей факт згідно Кодексу законів про працю мав би слугувати звільненню недобросовісного чиновника. пише Стик з посиланням на Репортер.

  Результат пошуку зображень за запитом "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ГУБЕРНАТОР ПРИКРИВАЄ НЕФАХОВІСТЬ СВОГО ПІДЛЕГЛОГО"

  Виявилося, що за 10 днів до накладення другої догани голова Тернопільської ОДА Степан Барна (до приходу на губернаторську посаду був нардепом від «БПП-Солідарність» та очолював цю партію на Тернопільщині) зняв попередню догану. Тим самим Кузяк виявився «чистим» і не потрапив під статтю про звільнення.

  Як стало відомо, першу догану пан Кузяк отримав 13 березня цього року за неналежне виконання посадових обов’язків. Проте 12 жовтня Степан Барна достроково зняв накладену раніше на Кузяка догану, як слідує із розпорядження – «за виправлені недоліки, сумлінне ставлення до виконання покладених обов’язків і завдань, недопущення нових порушень виконавської дисципліни».

  Варто нагадати, що по відношенню до Віктора Кузяка було проведено кілька резонансних журналістських розслідувань. Спершу – про неосвоєння у повному обсязі коштів державного Фонду регіонального розвитку у 2017 році, згодом – про неспроможність проведення тендерів на поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення у Тернопільській області і, насамкінець, про ремонт доріг, які було спеціально розбито на 40 метрів, щоб уникнути відкритих тендерних процедур та залучення до освоєння бюджетних коштів «потрібних» фірм. Про ці факти говорила не лише вся область, а й навіть Україна. Тернопільських дорожніх чиновників називали не інакше як новітніми Бендерами, однак всіх цих порушень не хотіло бачити вище керівництво області. Очевидно, пан Кузяк таки справді «сумлінно», за рахунок державного бюджету, старався примножити свої прибутки і «потрібних» людей.

  А тому, навіщо закриваються очі на оборудки і недопрацювання Віктора Кузяка, є логічне пояснення.

  Свого часу голова Тернопільської ОДА, нині шеф Кузяка – Степан Барна працював на «Тер-Бау-Гіпс», де Віктор Кузяк був директором. Згодом, на знак вдячності Степан Степанович запросив свого колишнього начальника на одну з найбільш відповідальних посад в обласну адміністрацію, довіряючи тому, як самому собі. Відповідно, звільнення одіозного чиновника означало б визнання власної кадрової помилки, яку губернатор не хоче визнати.

  “Репортер” уже повідомляв, що 13 лютого прес-служба прокуратури Тернопільської області розповсюдила інформацію про те, що службові особи управління капітального будівництва Тернопільської ОДА розтратили понад 13 млн. державних коштів.

  (Visited 138 times, 1 visits today)
 • 180x150