Вибори до Новицької ОТГ, які мають відбутися цієї неділі, можуть пройти із численними фальсифікаціями і порушеннями зі сторони влади?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Уже цієї неділі по цілій Україні та на Прикарпатті зокрема відбудуться вибори до об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

  Цікавим видається протистояння за посаду голови Новицької ОТГ куди входитимуть села Калуського району Новиця, Підмихайля, Зелений Яр, Добровляни, Бережниця, Середній та Старий Угринів.

  Прогнозованим переможцем на посаду голови Новицької ОТГ є колишній депутат обласної ради державний службовець із багаторічним стажем, а нині фермер Василь Головчак, вважає Правди іф.

  Але влада Івано-Франківської області, яка звітує перед Адміністрацією Президента за кожного голову ОТГ, який в подальшому має організувати на президентських виборах підтримку Порошенку, зовсім не воліє бачити на такій посаді “не свого” кандидата.

  Проти самовисуванця Василя Головчака, не хотів балотуватися жоден із достойних місцевих жителів, адже чоловік має беззаперечний авторитет у себе на окрузі. Тому місцеві владні прислужники не знайшли жодного іншого опонента проти Головчака, як окрім нинішнього голови Калуської райради Михайла Срібняка, якийсь чомусь раптово погодився «понизитись» у посаді. Варто зазначити, що Михайло Срібняк має досить цікавий «послужний список». Раніше цей чиновник вже мав відношення до «Свободи», потім до КУНу, а тепер його прихистила пропрезидентська БПП «Солідарність».

  Михайло Срібняк вже неодноразово привертав до себе увагу ЗМІ через розбазарювання коштів районного бюджету, які йшли на зарплати та премії йому та його підлеглим. Саме тому вказаний чоловік користується слабким авторитетом у Калуському районі тат має високий антирейтинг.

  Саме через це, як було з’ясовано журналістами Правди іф із достовірних джерел, прес-служба Івано-Франківської ОДА почала розміщувати на підконторольних їй місцевих інтернет-сайтах «чорний піар» проти самовисуванця Василя Головчака.

  Але через недолугість виконавців їхні потуги обернулися проти них самих.

  У мережі Фейсбук користувачі почали масово підтримувати кандидата Василя Головчака, при цьому звинувачуючи ЗМІ, які розміщували «чорнуху» проти кандидата із Новиці у продажності.

  Коли провладні умільці побачили, що жителі Прикарпаття однозначно не сприймають чиновника із «підмоченою репутацією» Михайла Срібняка, а навпаки ще більше висловлюють свою підтримку незалежному кандидату то вхід пішли сумнозвісні «боти».

  Зокрема увагу привертає така собі Danechka Epifanova. Ця «жінка», активно у коментарях захищає провладного кандидата Михайла Срібняка. Але перейшовши на її профіль можна побачити що з 2014 року (за 4 роки), ця «…», яка прекрасно орієнтується у калуських справах, здобула аж 32 друзів. При чому, більше половини з них є чоловіками «не слов’янської зовнішності». Іншими словами це жителі південно-східної Азії, які активно додаються у друзі до дівчат із красивими аватарками.

  Напрошується висновок про цинізм і чорні душі прикарпатських можновладців, які не гребують ні чим, лиш би черговий «правильний слуга народу» сів у чергове владне крісло і допоміг їм на президентських виборах забезпечити необхідний результат.

  (Visited 108 times, 1 visits today)
 • 180x150