Франківський депутат із «Самопомочі» – колишній регіонал

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат Івано-Франківської міської ради Петро Гречанюк понад 15 років займається політичною діяльністю на місцевому рівні. В 2015 році він пройшов до міськради як представник об’єднання «Самопоміч», ставши одним із шести членів фракції. Але найцікавіше те, що, як дослідили експерти руху «Чесно», пан Гречанюк до того, як пристати до команди Андрія Садового, перебував ще у двох партіях.

  Пов’язане зображення

  У 2002 році він балотувався до Івано-Франківської міської ради від Партії регіонів, а на момент отримання мандату депутата від «Самопомочі» ще й був підписантом у міській організації Української народної партії, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Сам Петро Гречанюк свою приналежність до Партії регіонів намагається заперечити: «Я не знаю, хто мене в ті списки подав, комусь було вигідно мені підставити свиню. Мене зареєстрували без мене. Ні заяви моєї не було, нічого не було».

  Очевидно, соратник Садового лукавить, адже інформація про кандидатів у кожному окрузі була оприлюднена в газеті «Західний кур’єр». Це тогочасне офіційне видання міської ради. Таким чином це офіційна інформація, яку подавало до друку ТВК. І там чітко чорним по білому написано, що Петро Гречанюк балотується від Івано-Франківської міської організації Партії регіонів по виборчому округу №26.

  Про те, що був такий кандидат від Партії регіонів, підтвердив і член Івано-Франківського виборчкому Ігор Ткач: «Виборча комісія в 2002 році зареєструвала Петра Гречанюка кандидатом, ці відомості були опубліковані в газеті. Хіба він не бачив тієї газети. Дуже зручно заднім числом говорити, що не давав згоду балотуватися. Тепер залишилося уточнити, чи цього разу в 2015 році давав згоду».

  До сьогодні зберігся протокол голосування до Івано-Франківської міської ради 2002 року, згідно якого пан Гречанюк отримав 86 голосів підтримки, зайнявши з цим результатом шосте місце з 11 претендентів на мандат.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150