Суд відправив під домашній арешт депутата-хабарника з Кам’янця-Подільського

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід депутату Кам’янець-Подільської районної ради. Як повідомляють у прес-службі суду, чоловік за гроші обіцяв повпливати на рішення одного зі служителів Феміди.

  Результат пошуку зображень за запитом "Депутата Кам'янець-Подільської райради, якого затримали на хабарі, відправили під домашній арешт"

  «Суд відправив під домашній арешт депутата Кам’янець-Поділської райради, який полягає в забороні залишати житло з 23.00 до 6.00 наступного дня. Чоловіка звільнили з під варти у залі суду і забов’язали прибувати до слідчого, прокурора, суду за першою вимогою, повідомляти про зміну місця проживання, утриматись від спілкування зі свідком, здати свій закордонний паспорт», – зазначають у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду.

  Чоловіка підозрюютьу вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 376 КК України (втручання в діяльність судових органів), рише СТИК з посиланям на газету “Є”.

  Нагадаємо, що депутату інкримінують те, що він за вплив на прийняття позитивного рішення головою райсуду щодо не притягнення мешканця області до адміністративної відповідальності за п’яне водіння та закриття адміністративної справи, депутат вимагав у останнього 13 тисяч гривень хабара. Визначену суму коштів мешканець області повинен був перерахувати на вказаний депутатом банківський рахунок підконтрольної йому громадської організації, за нібито, надання юридичних послуг.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150