Топ прогульників у Верховній Раді: хто за два місяці не проголосував жодного разу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  58 депутатів пропустили понад 90% голосувань у парламенті.У січні-лютому 2019 року Верховна Рада працювала у сесійному залі 12 днів, провела 18 засідань, на яких відбулося 304 голосування.

  Результат пошуку зображень за запитом "Топ прогульників у Раді: хто за два місяці не проголосував жодного разу"

  Згідно з інформацією з офіційного сайту Верховної Ради, 9 депутатів жодного разу не проголосували. П’ятеро із цих депутатів перебувають під слідством, втекли з країни або написали заяву про складання повноважень

  Зокрема, під час усіх голосувань у Раді були відсутні Дмитро Добкін (“Оппоблок”), позафракційні Євген Бакулін, Костянтин Жеваго, Сергій Клюєв, В’ячеслав Константіновський, Олександр Онищенко, Надія Савченко,  Дмитро Ярош та Лев Підлісецький (“Самопоміч”).

  Нардепи Вадим Рабінович (“Оппоблок”) і Валерій Дубіль (“Батьківщина”) взяли участь лише в одному голосуванні за цей період.

  Народні депутати не завжди беруть участь у голосуванні попри присутність: у січні-лютому присутність склала 77,6%, а голосування – 41,1%.

  Понад 50% голосувань пропустили – 259 нардепи

  Понад 90% голосувань пропустили – 58 нардепів

  У найбільшій кількості голосувань не брали участь народні обранці від груп “Воля Народу” (84%) і “Відродження”(79%), у найменшій – депутати від “Народного фронту” і “Самопомочі” (56%), інформує СТИК з посиланням на Громадський рух “ЧЕСНО”.

  Найбільшу кількість голосувань січня-лютого 2019 року не відвідали народні обранці з фракції “Батьківщина” (47,7%), позафракційні (36,1%) і “Опозиційний блок” (31,1%).

  Нардепи, обрані за партійними списками, частіше беруть участь у голосуваннях, ніж депутати-мажоритарники: різниця в їхній активності голосувань за січень-лютий 2019 року становила 9,8%, за грудень 2018 року становила 9%, у листопаді – 1,5%, у жовтні – 8%.

   

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150