ДАБІ обслуговує корупційні схеми тернопільських чиновників?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Останніми роками Тернопіль багатий будівельними скандалами. Безвідповідальна, а нерідко і злочинна поведінка міських чиновників призводить до появи все нових «гарячих» будівельних точок. Ще одна вибухнула на вулиці Веселій (район Старого парку), розповіли в тернопільському Демальянсі.

  Пов’язане зображення

  На відстані приблизно 2 метри від вікон гаража, літньої кухні та сараю власника земельної ділянки по вул. Весела,11, ведеться будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення. Про те, що це багатоквартирний будинок, свідчить не тільки планування поверхів, а й оголошення про продаж кількох квартир у цьому будинку на сайті dom.ria.com.

  Горішний2

  Напевно місцеві контролюючі та дозвільні органи не можуть, а точніше не хочуть відрізнити очевидного, реальної відстані 2 метри від необхідних  10-ти між будинками. Виклики поліції та інспекторів держархбудконтролю (ДАБІ) на початку будівельних робіт, нічого не дали, окрім «погроз» поліції кваліфікувати такі дії, як перешкоджання підприємницькій діяльності, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Більш того, на усі звернення та скарги на бездіяльність Тернопільського відділу державного архітектурно-будівельного контролю, на порушення містобудівного законодавства, надано відповідь: «порушень містобудівного законодавства не виявлено». Обурливим є той факт, що звернення в різні інстанції та на гарячу лінію звелись до того, що відділ державного архітектурно-будівельного контролю перевіряв сам себе щодо скоєних ним порушень.

  Слід зазначити, що перед будівництвом, власник господарської будівлі, в межах добросусідства, дав згоду на будівництво індивідуального, (а це одноквартирний) житлового будинку з блокуванням до своєї господарської будівлі. Але на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованим приміщенням громадського призначення, яке накладає великі обмеження та обтяження на його земельну ділянку і значно знецінює її вартість, власник земельної ділянки погоджень не давав, а це уже містить ознаки шахрайства.

  У ході будівництва, через риття глибоких котлованів, впритул до огорожі ділянки та приблизно на віддалі 1 м від фундаментів господарської споруди, її стіни дали крен в сторону будівництва, а глибокі тріщини на усю довжину стін загрожують обвалом та життю людей.

  Ця ситуація далеко не єдина в нашому місті. На жаль, в Тернополі, ті хто має слідкувати за дотриманням будівельних норм тепер самі своїми діями й бездіяльністю їх порушують, фактично обслуговуючи корупційні схеми наділених владою чиновників.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150