Посадовець з Коломийщини вимагав $600 хабара за оренду екскаватора

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Начальник Коломийського міжрайонного управління водного господарства Ярослав Квас вимагав 600 доларів неправомірної вигоди за передачу в користування екскаватора без оформлення договору оренди.

  Результат пошуку зображень за запитом "Начальник Коломийського міжрайонного управління водного господарства Ярослав Квас вимагав 600 доларів неправомірної вигоди за передачу в користування екскаватора без оформлення договору оренди."

  Посадовця затримали минулого тижня на робочому місці. Неправомірну вигоду він вимагав у місцевого жителя, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  Начальник Коломийського міжрайонного управління водного господарства Ярослав Квас протягом 1-6 березня отримав неправомірну вигоду частинами. Зокрема: 1 березня – 200 доларів США, 4 березня – 2000 грн та 6 березня – 3000 грн. Про це йдеться в ухвалах Івано-Франківського міського суду.

  За ці гроші посадовець обіцяв здати в оренду екскаватор, що належить управлінню водного господарства, без оформлення договору оренди. Втім, його затримали під час отримання чергової частини хабара. Загалом задокументовано одержання ним трьох траншів неправомірної вигоди на суму 10 500 гривень.

  Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді застави 38 420 грн. Також суд доволив арештувати вилучене при затриманні майно посадовця – понад 7 тис. гривень, блокнот із чорновими записами, мобільний телефон, флешку та понад 30 талонів на дизельне паливо та бензин.

  Ярослав Квас очолює Коломийське міжрайонне управління водного господарства з 2017 року.

  До того керував комунальними підприємствами в Івано-Франківську: ТЦ “Сервіс-Авто”, “Івано-Франківськліфт”, “Ліфт-Франківськ”, які на сьогодні вже припинили свою діяльність.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150