Тернопільські правоохоронці перевіряють інформацію щодо можливої оплати роботи агітаторів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час моніторингу інтернету на одному із тернопільських сайтів  правоохоронці виявили публікацію  та відеосюжет про те,  що у двох селах Зборівського району невідомі особи розповсюджують агітаційні листівки одного із кандидатів в Президенти. Також вони пропонують людям заповнити анкети, у яких потрібно зазначити анкетні та паспортні дані виборців. 

  Результат пошуку зображень за запитом "Тернопільські правоохоронці"

  Про це пише СТИК з посиланням на прес-службу поліції Тернопільської області.

  У публікації також йдеться, що поза камерою агітатори начебто розповіли, що їм за чотири анкети платять 200-250 гривень.

  Правоохоронці виїхали у дані населені пункти та поспілкувалися з місцевими жителями. Люди підтвердили, що селом ходили двоє незнайомих хлопців, які роздавали агітаційні матеріали одного із кандидатів в Президенти. Проте, як вказали селяни, ніяких анкет їм не пропонували заповнювати.

  Поліцейські встановлюють осіб, котрі, як зазначалося у  матеріалі, займалися агітацією та отримували гроші за заповнення анкет виборцями.

  Поліцейські внесли інформацію в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.  Триває перевірка.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150