Спроба підкупу була не одна: прикарпатський нардеп Юрій Тимошенко заявив про тринадцятьох «посланців» (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спроба підкупу нардепа Тимошенка, щоб він зняв свою кандидатуру з виборів, була не одна: з відповідними пропозиціями до нього підходили 13 осіб.

  Пов’язане зображення

  Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Тимошенко, інформує СТИК.

  Нардеп, відповідаючи на запитання глядачів, хто пропонував йому хабар за те, щоб він зняв свою кандидатуру з виборів, заявив:

  «Це було більше десяти людей, і тільки в одному випадку, скажімо так, це була людина від іншого претендента, а 12-ть були від однієї конкретної людини».

  Нардеп заявив, що в нього на телефоні зафіксовані відповідні дані, та обіцяв їх оприлюднити, якщо його провокуватимуть.

  Юрій Тимошенко повідомив, що звертався до Юлії Тимошенко й просив «не чіпати його» та «не поносити в ефірах та у Фейсбуці». Політик також розповів, як до нього підходили друзі, які також мають дружні стосунки з політичною силою, про лідера якої він згадав, та просили «по-дружньому» знятися з виборів, «малюючи суми на папірчику».

  «Але ж він мій друг, я не хочу його підставляти. Тому кажу: «Юліє Володимирівно, будь ласка, не змушуйте мене, не провокуйте мене, тому що, за великим рахунком, доведеться зробити те, від чого вам потім, можливо, навіть доведеться втікати з України десь за кордон. Давайте грати по-чесному: я вас не чіпаю, ви мене не чіпайте. Можете перемагати – перемагайте». Але я в цьому дуже сумніваюся», – заявив Юрій Тимошенко.

  Нагадаємо, 6 березня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що затримали зловмисників, які пропонували нардепу Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

  7 березня Луценко поінформував, що затримані двоє громадян – це голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук та Олександр Іщенко.

  Імовірним замовником злочину називають нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля. Генпрокурор Юрій Луценко анонсував подання на нардепа.

  Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою підозрюваному в спробі підкупу Юрія Тимошенка з правом внесення застави в розмірі 4 млн грн.

  Як повідомляли, Головне слідче управління Нацполіції проводить розслідування щодо можливого перешкоджання вільному здійсненню волевиявлення громадян шляхом обману. Йдеться зокрема про буцім фіктивне надання коштів дванадцятьма громадянами Юрію Тимошенку та буцім поповнення його рахунку через грошову заставу.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150