З початку року НАЗК 82 рази заявило на чиновників за неподані декларації

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило Нацполіцію та прокуратуру про неподання декларацій вісьмома посадовцями, загалом з початку року правоохоронцям надіслали 82 таких висновки.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК цього року 82 рази заявило на чиновників за неподані декларації"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу НАЗК.

  “НАЗК виявило ознаки умисного неподання декларацій 8-ма посадовими особами. Про факти таких кримінальних правопорушень Національне агентство повідомило органи Нацполіції та прокуратури”, – повідомили в Агентстві.

  Встановлено, що три особи не подали щорічні декларації за 2017 рік: депутати місцевих рад та спеціаліст Запорізької ОДА.

  Ще троє посадовців не подали декларації після звільнення, інші – декларацію перед звільненням за раніше не охоплений період. “Порушення допустили посадові особи територіальних органів Пенсійного фонду, установ Державної кримінально-виконавчої служби, Національної поліції”, – додали у НАЗК.

  “Загалом з початку 2019 року Національне агентство направило до правоохоронних органів 82 обґрунтовані висновки щодо неподання посадовцями декларацій”, – зазначили у відомстві.

  Відповідальність за умисне неподання декларації передбачена статтею 366-1 ККУ.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150