Боротьба з корупцією: що в своїх програмах обіцяють кандидати в президенти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Якою буде наша країна з новим (або не зовсім новим) президентом. Це питання турбує кожного українця. Всі обіцянки з передвиборчих програм кандидатів, в яких вони виклали своє бачення майбутнього України, можна прочитати в  розділі «Вибори-2019»

  Пов’язане зображення

  Обіцянки на цю важливу для нашої країни тему дали більш ніж половина претендентів на президентське крісло. Найбільш лаконічно висловився Сергій Носенко, який просто пообіцяв ліквідувати корупцію, інформує СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  З корупцією в економіці збирається боротися Геннадій Балашов. Він вважає, що покласти край корупції на митниці може скасування мит і зборів. На думку Олександра Шевченка, «корінь зла» в корупції – схеми, подібні до «Роттердам плюс». Сергій Тарута пообіцяв забезпечити вихід економіки з «тіні» завдяки реалізації антикорупційних заходів, а Юлія Тимошенко обіцяє ліквідувати 37 «корупційних квазіподатків». Руслан Кошулинський планує зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі та під час формування тарифів.

  Віктор Кривенко налаштований рішуче: він хоче запровадити довічне ув’язнення для топ-корупціонерів. Так само налаштований і Олександр Мороз, а Ілля Кива пропонує міру покарання аж до смертної кари. Володимир Зеленський обіцяє корупціонерам конфіскацію майна та довічну заборону обіймати державні посади. І, крім того, скасувати підозрюваним у корупції право вийти під заставу.

  Роман Насіров (який і сам «постраждав» від правоохоронних органів) у своїй передвиборчій програмі обіцяє провести аудит діяльності антикорупційних органів, спростити процедуру розгляду корупційних справ у суді й спростити процедуру повернення коштів і майна, придбаного корупційним шляхом.

  Олександр Соловйов у разі перемоги на виборах обіцяє протягом ста днів після інавгурації порушити кримінальні справи й заарештувати «головних казнокрадів» на центральному та регіональному рівні.

  Юрій Кармазін пообіцяв ліквідувати неефективні органи з боротьби з корупцією, при цьому не уточнив у програмі, які саме. Анатолій Гриценко, навпаки, запевняє, що підтримуватиме діяльність антикорупційних органів і хоче знищити корупцію в Адміністрації президента, уряді, Верховній раді та правоохоронних органах.

  Більш ніж половина кандидатів у президенти дали обіцянки щодо боротьби з корупцією. Дехто обіцяє навіть смертну кару.

  (Visited 90 times, 1 visits today)
 • 180x150