“Отак і зареєстрували”: поки Ляшко хворіє, його картка працює в Раді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Картка лідера “РПЛ”, кандидата в Президенти Олега Ляшка була зареєстрована на ранковому й вечірньому засіданнях ВРУ у вівторок, 12 березня, однак його самого в сесійній залі не було. Ляшко каже, що хворів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Ляшко"

  Олегові Ляшку вдається поєднувати агітаційну кампанію з роботою депутата Верховної Ради, але трапляються й маніпуляції з його присутністю в парламенті, інформує СТИК з посиланням на Рух ЧЕСНО.

  Так, наприклад, 12 березня Ляшко начебто був зареєстрований на ранковому й вечірньому засіданнях ВРУ, хоча самого нардепа немає на відео в момент реєстрації депутатів, також його не бачили в сесійній залі протягом пленарного дня.

  Реєстрація депутатів у сесійній залі 12 березня

  Лідер “РПЛ” на запитання Руху ЧЕСНО про те, як так сталося, що його картка була зареєстрована, хоча його самого в сесійній залі не було, відповів:

  Так і сталося… Це дуже добре! Мене не було, бо я хворію. Отак і зареєстрували”.

  На зауваження, що це порушення Регламенту ВРУ, Ляшко сказав:

  Порушення? Значить, виправимо!”

  “Реєстрація здійснюється в такий спосіб, що унеможливлює здійснення реєстрації замість народного депутата іншою особою”, – ідеться в статті 26 Регламенту ВРУ.

  Сам Ляшко часто критикує прогульників та кнопкодавів у ВРУ, а у своїй програмі пропонує скоротити кількість народних депутатів до 250.

  Таку “радикальну магію” Рух ЧЕСНО фіксує не вперше. Раніше повідомлялося, що нардепи від “РПЛ” перебували на Одещині, а їхні картки тим часом голосували в Раді.

  Окрім Ляшка, таку саму “магію” нещодавно демонстрував іще один кандидат у Президенти – самовисуванець Юрій Бойко. 1 березня “112 канал” транслював наживо його зустріч із тренерами українських збірних у Вінниці, хоча ще за годину до цього він нібито письмово зареєструвався на засіданні Верховної Ради.

  Це аж ніяк не перший випадок, коли під час передвиборчої кампанії нардепи прогулюють роботу в Раді. Так, минулого тижня письмову реєстрацію здійснили за Ірину Геращенко, яка в той час перебувала разом з Президентом в Одесі. Крім того, її картка взяла участь у 5 з 15 голосувань на ранковому засіданні (усі п’ять – “за”). Зокрема, Геращенко проголосувала за проект закону щодо схвалення рішення Президента про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України 2019 року для участі в багатонаціональних навчаннях (№10067).

  Першого тижня агітації роботу в парламенті прогулювали VIP-агітатори Анатолія Гриценка й Андрія Садового – нардепи Віктор Чумак та Олег Березюк відповідно.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150