Заступника міського голови Червонограда оштрафували за корупцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступника  міського голови з питань діяльності виконавчих органів Червоноградської міської ради Львівської області оштрафували за отримання неправомірної вигоди.

  Результат пошуку зображень за запитом "ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЧЕРВОНОГРАДА ОШТРАФУВАЛИ ЗА КОРУПЦІЮ"

  Про це стало відомо із вироку Червоноградського міського суду Львівської області, який опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень 11 березня, пише СТИК з посиланням на 032.ua.

  Згідно з вироком, правопорушник, будучи на посаді заступника міського голови та водночас будучу головою комісії з погодження розміщення різноманітних атракціонів та пересувних елементів торгівлі ЧМР, в середині липня 2018 року в робочому кабінеті вимагав 8 тисяч гривень за надання дозволу на оренду земельної ділянки площею 20 кв.м. в парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка в м.Червонограді терміном на 3 дні.

  Суд допитав обвинуваченого на засіданні і заступник міського голови Червонограда повністю визнав свою провину. Також правопорушник розповів, що неправомірну вигоду отримував частинами: 12 серпня 2018 року біля річки Західний Буг отримав 2000 гривень, а ще 6000 гривень отримав в кафе 29 серпня.

  Відтак, суд визнав винним заступника міського голови Червонограда у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України – одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Суд призначив покарання обвинуваченому у вигляді штрафу в 1500 розмірів неоподаткованого мінімуму для працездатних осіб, що становить 25500 грн.

  Також суд стягнув з заступника голови Червонограда витрати за проведення експертиз по справі у розмірі 3575 грн та повернув заставу за обвинуваченого розміром 140 960 грн. Арешти, накладені на майно, скасувати.

  Зазначимо, вирок може бути оскаржений до Львівського апеляційного суду через Червоноградський міський  суд Львівської області шляхом подачі апеляції протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

  Нагадаємо, раніше 032.ua писав про заступника голови Червонограда, який “погорів” на хабарництві. Згідно з ухвалою Галицького районного суду, кримінальне провадження проти заступника міського голови Червоноградської міськради було відкрито 7 серпня 2018 року.  Іншою ж ухвалою, Галицький районний суд відсторонив підозрюваного від посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Червоноградської міської ради Львівської області терміном включно на два місяці. Згідно з офіційним сайтом Червоноградської міськради, цим заступником міського голови є Віталій Гаманюк.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150