Екс-голова РДА на Одещині отримав три роки в’язниці за нарахування собі 65 тис. грн премії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишнього голову Захарівської райадміністрації в Одеській області, який зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно виписав собі надбавку на понад 65 тисяч гривень, засудили до 3 років ув’язнення.

  Результат пошуку зображень за запитом "Екс-голова РДА на Одещині отримав три роки в'язниці за нарахування собі 65 тис. грн премії"

  Такий вирок виніс Київський райсуд Одеси 18 березня, повідомляє СТИК з посиланням на  прес-службу Спеціалізованої прокуратури.

  Слідство встановило, що обвинувачений самостійно назначив собі надбавки в розмірі 695% від посадового окладу на загальну суму понад 65 тисяч гривень.

  Чиновник підготував і підписав лист щодо погодження надбавки “за інтенсивність праці” до на той час голови Одеської обладміністрації Михаїла Саакашвілі.

  Але, щоб приховати свої злочинні наміри, він усно попросив заступника голови Одеської ОДА поставити “проміжну” резолюцію в зазначеному листі.

  Відзначається, що згаданий лист не відмітили як вхідний документ та не направили на розгляд голові ОДА.

  “Суд визнав колишнього голову Захарівської райдержадміністрації винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення майна) КК України, та засудив до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки”, – йдеться в повідомленні.

  Крім того, суд задовольнив позов Захарівської РДА про стягнення з обвинуваченого 65 403,4 гривені на користь позивача.

  Як повідомляє місцеве видання Думская, мова йде про екс-очільника Захарівської РДА Дмитра Франчука.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150