Виборчий скандал у Тернополі: ЦВК затвердила новий склад ОВК

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ЦВК затвердила новий склад ОВК територіального виборчого округу №163 (м. Тернопіль).

  Результат пошуку зображень за запитом "цвк"

  Нагадаємо, 12 березня ЦВК достроково припинила повноваження усього складу окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 163 з центром у Тернополі.

  ЦВК встановила, що вказана ОВК порушила вимоги виборчого закону щодо права пропорційної частки кожної категорії посад у дільничних виборчих комісіях для кожного суб’єкта внесення відповідного подання, встановивши переваги при призначенні голів, їх заступників та секретарів дільничних виборчих комісій для окремих кандидатів на пост Президента України, пише СТИК з посиланням на Terminovo.

  ЦВК розглянула подання кандидатів та сформувала новий склад окружної виборчої комісій з виборів Президента України ТВО №163 у кількості 29 осіб. Головою комісії було призначено Василя Михальського (суб’єкт подання – кандидат Володимир Петров), заступником голови комісії – Володимира Бойка (суб’єкт подання – кандидат Юлія Тимошенко), а секретарем комісії Наталію Закалюк (суб’єкт подання – кандидат Юрій Дерев’янко).

  Володимир Бойко

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  З нового керівного складу ОВК №163 найбільш відомий заступник. Володимир Богданович Бойко з 12 грудня 2012 року до 27 листопада 2014 року — народний депутат України VII скликання, обраний по виборчому округу № 165 (центр Зборів), отримавши 39,52 % голосів виборців. Його останнє місце роботи –

  Додамо, після дострокового припинення повноважень декілька колишніх членів ОВК провели прес-конференцію.  Петро Жук та Андрій Машко повідомили, що вже роздані печатки та документація представникам дільничних виборчих комісій, утворених попереднім складом ОВК.

  Як зазначалося вище, ЦВК якраз через непропорційність в керівних складах ДВК скасувала постанову попереднього складу ОВК про утворення дільничних комісій.

  Інформацію про те, що більше десятьох печаток ДВК знаходять у сторонніх осіб підтвердив колишній голова ОВК №163 Микола Крук.

  На завершення розгляду сьогоднішнього питання у ЦВК, Катерина Махніцька додала, що ЦВК у постанові №534 зобов’язала окружну виборчу комісію, після сформування її нового складу, до 16 березня утворити дільничні виборчі комісії в межах ТВО №163, неухильно дотримуючись вимог закону.

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150