“Фейкові донори” партії Тимошенко пов’язані з “газовою справою” Онищенка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У системі фінансування партії “Батьківщина”, очолюваної Юлією Тимошенко, фігурують люди з так званої “газової справи” нардепа-втікача Олександра Онищенка.

  Пов’язане зображення

  Про це йдеться у розслідуванні програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”, інформує СТИК.

  У 2018 році “Батьківщина” отримала рекордну суму пожертв від фізичних та юридичних осіб – понад 150 мільйонів гривень.

  При цьому журналісти з’ясували, що більшість “донорів” – звичайні українці, які або не знали, що їхні персональні дані використали для проведення платежів, або насправді не мали таких сум, які переводили Тимошенко.

  Одна зі спонсорів “Батьківщини”, касирка супермаркету у передмісті Київ Наталя Зубар, за рік нібито перерахувала партії майже 1,5 мільйони гривень. Ще стільки ж – її сестра, і більше  мільйону гривень – племінник.

  Наталя Зубар

  Наталя Зубар
  Крім того, Зубар значиться бенефіцеаром двох київських фірм зі статутними капіталами по 50 мільйонів гривень в кожній.

  Одна з них – ТОВ “Страхова компанія “Надійна” – вивела журналістів на Олександра Канцелярука. За даними слідства, він один з реалізаторів так званої “газової справи” Олександра Онищенка – екс-нардепа, якого звинувачують у розкраданні газу, видобутого за договорами про спільну діяльність із ПАТ “Укргазвидобування”.

   

   Більше мільйону гривень у 2018 році пожертвував “Батьківщини” Михайло Верман. Він відомий як власник компанії “Арт-Ельм”, яка також фігурує в “газовій справі”. Нині “Арт-Ельм” припинив своє існування, але остання адреса реєстрації фірми співпадає з адресою прописки компаній Канцелярука.

  І Юлія Тимошенко, і Олександр Онищенко в коментарях журналістам спростували інформацію про співпрацю.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150