НАЗК вдруге виявило порушення у виборчому фонді Зеленського

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До Нацполіції було вдруге передано матеріали щодо можливих ознак кримінального правопорушення виборчого фонду кандидата в президенти Володимира Зеленського.

  Пов’язане зображення

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  «Маємо другий випадок передачі до Національної поліції матеріалів щодо можливих ознак кримінального правопорушення стосовно розпорядника накопичувального рахунку виборчого фонду кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського. Виявлені порушення у здійсненні добровільних внесків від фізосіб до виборчого фонду на загальну суму 3 778 032,63 грн», – написала у Facebook член НАЗК Наталія Корчак.

  За інформацією, реагуючи на вимогу НАЗУ, розпорядник до Держбюджету повернув тільки 90 632,00 грн.

  «НАЗК повторно повідомило розпорядника про надання внесків з порушеннями, та про те, що це кошти, від яких розпорядник рахунку зобов’язаний відмовитися (частина 8 стаття 43 ЗУ «Про вибори Президента України»). Як вже стало зрозуміло розпорядник відмовився не від внесків осіб, які відповідно до Закону не мають права здійснювати такі внески, а від отримання листа НАЗК щодо надходження внесків з порушеннями. Відтепер матиме справу з Нацполіцією», – повідомив член НАЗК.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150