Мільйонні пожертви “Батьківщині”: суд обрав запобіжний захід підозрюваній у незаконному фінансуванні партії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання підозрюваній у незаконному фінансуванні політичної партії.

  Результат пошуку зображень за запитом "Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання підозрюваній у незаконному фінансуванні партії "Батьківщина"."

  Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надію Максимець, пише СТИК з посиланням на Українську правду.

  «Запобіжний захід обрано терміном на 2 місяці. При цьому суд поклав на неї обов`язки прибувати на виклик слідчого та прокурора, не відлучатися з населеного пункту, де вона проживає (Київ), повідомляти про зміну місця проживання», – сказала Максимець. Вона пояснила, що санкція інкримінованої статті (ч. 4 ст. 159-1 Кримінального кодексу) не дозволяє просити варту для підозрюваної.

  За даними журналістів «Bahus.info», підозру за анонімне фінансування партії «Батьківщина» оголосили мешканці Києва Анастасії Гребенюк, матір якої працює у «ПриватБанку».

  Нагадаємо, 26 березня стало відомо, що слідчі СБУ повідомили про підозру жінці, яка анонімно здійснила внески на підтримку однієї з політичних партій на загальну суму понад 2,2 мільйони гривень.Згідно зі звітом Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» за 2018 рік, мільйони гривень на діяльність партії нібито жертвують громадяни України, проте, як йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», дехто з них про це навіть не здогадується.

  У розслідуванні кажуть про те, що у у першому і другому  кварталі 2018 року на рахунки «Батьківщини» надійшло 23 мільйони гривень, у третьому і четвертому, коли розпочалася найактивніша рекламна кампанія кандидата у президенти Тимошенко, — українці нібито пожертвували понад 130 мільйонів гривень.

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150