Садовий витратив на свій фальстарт близько 37 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Згідно з оприлюдненим фінансовим звітом на сайті Центральної виборчої комісії, розмір виборчого фонду екс-кандидата у президенти України, лідера партії «Самопоміч» та чинного мера Львова Андрія Садового склав понад 37 мільйонів гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом "САДОВИЙ"

  Левову частку фінансування фонду склали добровільні внески від фізичних (28 млн. грн.) та юридичних осіб (4 млн. грн.) Власних заощаджень Андрій Садовий вклав всього 200 800 грн. Ще понад 10 млн. грн. надійшло у фонд від партії “Самопоміч”, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Серед юридичних осіб найбільші суми коштів на президентську кампанію Андрія Садового надали львівські підприємства ТзОВ “Балтік Фінанс Груп”, ТОВ “БЦ” “Український капітал”, ТзОВ “Хосаро” і ПрАТ “Промбудприлад”. Розмір внеску від кожної вказаної компанії складає від 2,6 до 3,3 млн. грн.

  Згідно з даними ЦВК, Садовий повернув майже 6 млн. грн. добровільних внесків, відповідно до ч. 6 ст. 43 Закону України “Про вибори президента в Украні”.

  Нагадаємо, що вкладені в Садового гроші пішли на вітер і не допомогли ні йому, ні його політичній партії «Самопоміч», адже він 5 березня відкликав свою кандидатуру з президентських виборів та підтримав іншого кандидата – Анатолія Гриценка, з яким чинний мер Львова уклав політичний союз та підписав угоду про чесність. За свою підтримку Гриценко пообіцяв у разі перемоги на президентських виборах добитися призначення Садового Прем’єр-міністром України.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150