ДБР розслідує кримінальні справи, де фігурують понад 30 нардепів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що підконтрольне йому відомство розслідує  ряд кримінальних проваджень, у яких фігурує понад 30 народних депутатів України.

  Результат пошуку зображень за запитом "ДБР розслідує кримінальні справи, де фігурують понад 30 нардепів"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  “У нас є значна кількість кримінальних проваджень, в яких ми викликаємо і будемо викликати народних депутатів… Учасниками є більше 30 народних депутатів, яких ми будемо допитувати і давати їх діям юридичний аналіз”, – сказав Труба.

  Відповідаючи на уточнююче питання про те, в яких саме кримінальних справах фігурують парламентарії, він розповів, що мова йде про ряд кримінальних проваджень, зокрема, які стосуються нецільового використання коштів держбюджету.

   “У нас є підстави говорити, що, можливо, депутати мають відношення до нецільового використання державних коштів. І саме в цьому кримінальному провадженні є найбільша кількість депутатів, які будуть викликані, у нас до них є питання: чому був такий механізм, який вони застосували при використанні бюджетних коштів”, – сказав директор ДБР.

  Він додав, що деякі з депутатів вже допитані.

  “Виклики тривають, депутати щотижня до нас приходять і дають свідчення”, – сказав Труба.

  Разом з тим, він не уточнив, в якій саме сфері, можливо, мало місце нецільове використання державних коштів, пославшись на таємницю слідства.

  Також, за словами очільника Бюро, експертами ще не підрахована сума можливих збитків і тому він не хоче  “передчасних звинувачень і підозр”.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150