Заступник мера Тернополя придбав «Лексус»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступник міського голови Тернополя з питань житлово-комунального господарства Владислав Стемковський нещодавно придбав собі представницький автомобіль «Lexus LX 350». Про це повідомляється у змінах до декларації про майновий стан.

  Результат пошуку зображень за запитом "ЗАСТУПНИК МЕРА ТЕРНОПОЛЯ ПРИДБАВ «ЛЕКСУС»"

  Автівку заступник мера Тернополя купив у американської фірми «Стейт Вале Авто Інк», що знаходиться в Х’юстоні (штат Техас) і заплатив за неї 166 548 грн. або близько 6 200 доларів. Автомобіль не новий, а 2012 року випуску. Подібне авто в Україні, за даними спеціалізованого видання auto.ria, вартує від 25 до 35 тисяч доларів, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  До слова, у власності високопосадовця також є інше авто – «Ssang Yong Actyon» (2007 р.в.), яке він у автосалоні придбав за 153 тисячі гривень.

  Варто зазначити, що Владислав Стемковський з’явився на Тернопільщині відносно недавно. А до того працював у муніципалітеті Луцької міської ради.

  За відносно невеликий проміжок часу у власності родини Стемковських з’явилися квартира та житловий будинок у Тернополі площею відповідно 79 та 78,6 кв. м, які оформлені на дружину чиновника Оксану Ігорівну. А в самого пана Владислава є житловий будинок на 95 «квадратів» у Володимиро-Волинському (Волинська область).

  (Visited 130 times, 1 visits today)
 • 180x150