У команді Порошенка відреагували на вимоги, висунуті штабом Зеленського

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко нагадала команді кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського, що змінювати законодавство може парламент, а не глава держави.

  Результат пошуку зображень за запитом "У команді Порошенка відреагували на вимоги штабу Зеленського"

  Так вона відреагувала на перелік вимог, які штаб Зеленського висунув Петру Порошенку, зокрема на першу вимогу забезпечити скасування декларування доходів і витрат для громадських активістів.

  За словами Геращенко, президент давно вніс до Верховної Ради проект скасування е-декларування для активістів, але його не підтримали нинішні прибічники Зеленського.

  “Нагадаю Зе-команді (бо Зе кандидат на концертах) – зміни до законів приймає ВР, а не президент. Президент Порошенко ще півтора роки тому вніс до парламенту як невідкладний законопроект про скасування е- декларування для активістів. Альтернативний, до речі, тоді внесла Ю. Тимошенко. Рада ці голосування успішно провалила“, – пише Геращенко у Facebook.

  “Члени партії “укроп”, які підтримують Зе, в т ч кандидат в президенти Шевченко, який вже заявив, що молиться за перемогу кандидата Зе- не голосували за жоден! Таке от зе…”, – зазначила віце-спікер.

  За словами Геращенко, така ж ситуація і за голосування в першому читанні законопроекту про вибори до парламенту, пише СТИК з посиланням на Українську правду.

  “Почніть з себе і закличте своіх депутатів – фанів і критиків П голосувати ЗА, а не зе”, – написала також вона.

  Геращенко також зазначила, що прагне побачити дебати кандидатів у президенти перед другим туром.

  Нагадаємо:

  • 3 квітня команда кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського оголосила список вимог до діючого глави держави та кандидата у президента Петра Порошенко, які він має виконати до закінчення строку своїх президентських повноважень.
  • 31 березня відбувся перший тур президентських виборів.
  • За результатами підрахунку 99,96% протоколів,  за Володимира Зеленського проголосувало 30,24% виборців, а за Петра Порошенка – 15,95%.
  • Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенковідреагував на результати голосування і звернувся до молодих людей із словами, що почув їх та попросив тепер почути його.
  • Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила кандидатів у президенти, які пройдуть у другий тур виборів, взяти участь у дебатах.
  • Другий тур виборів має відбутися 21 квітня.
  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150