Будинок та декілька квартир: якою нерухомістю володіє кандидат у президенти Володимир Зеленський

 • 180x150
 • Опубліковано:

  31 березня в Україні відбувся перший тур президентських виборів. За результатами майже третина українців проголосували за коміка Володимира Зеленського. У другому турі він зустрінеться з чинним президентом України Петром Порошенком.

  Результат пошуку зображень за запитом "31 березня в Україні відбувся перший тур президентських виборів. За результатами майже третина українців проголосували за коміка Володимира Зеленського. У другому турі він зустрінеться з чинним президентом України Петром Порошенком."

  31 грудня лідер “95 кварталу” Володимир Зеленський оголосив про свою участь у президентських виборах. Зробив він це у новорічну ніч на телеканалі “1+1” замість вітального виступу чинного Президента України Петра Порошенка.

  Що відомо про нерухомість Володимира Зеленського?

  З 2008 року Зеленський є власником будинку площею 353 квадратні метри із земельною ділянкою 1200 квадратних метрів. Дім розміщений в елітному містечку “Маєток” у селі Іванковичі, що за 30 кілометрів від Києва, інформує СТИК з посиланням на 24 канал.

  маєток зеленського
  Будинок Зеленського в селі Іванковичі

  Що цікаво, містечко перебуває під цілодобовою охороною. На територію можуть пропустити лише якщо господар підтвердить ваш візит. Для життя є всі комфортні умови – садок і школа, ігрова зона, спортивний майданчик для дітей, автомийка та СТО, а також власне озеро.

  У 2008 році будинок Зеленського коштував 814 855 гривень. Через чотири місяці шоумен докупив ще 12 соток землі вартістю 702 240 гривень.

  маєток зеленського
  Ціна будинку у містечку “Маєток”

  зеленський дім
  Містечко “Маєток”, де живе Зеленський

  Двоповерховий будинок Зеленського з вітражними вікнами складається з трьох санвузлів, просторої кухні-їдальні, декількох спалень і літньої тераси. Замість гаража у кандидата в президенти є навіс, де він тримає свій позашляховик Land Rover вартістю 4,7 мільйона гривень.

  зеленський
  Розкішна кухня Володимира Зеленського

  будинок зеленський
  Замість гаража у шоумена – навіс

  зеленський
  Зеленський тренується у власному спортзалі

  У Києві Володимир Зеленський володіє ще такою нерухомістю:

  1. квартира площею 131,9 квадратних метрів;
  2. два паркувальні місця площею 20,90 і 20,70 квадратних метрів;
  3. дві квартири, які є його спільною власністю з братами Сергієм і Борисом Шефірами загальною площею 453,1 квадратних метрів.

  Дивіться відео тренування Володимира Зеленського в його розкішному будинку за Києвом:

  У декларації зазначено, що дружина Зеленського Олена в окупованому Криму має квартиру площею 129,8 квадратних метрів, а також паркувальне місце.

  У Києві дружина Зеленського є власницею таких об’єктів:

  1. квартира площею 284 квадратних метрів;
  2. нежитлові приміщення площею 337,8 квадратних метрів, які є її спільною власністю разом із Ларисою й Оленою Шефірами;
  3. нежитлові приміщення площею 305,9 квадратних метрів, які є її спільною власністю разом із Сергієм Шефіром.

  З листопада 2014 року Зеленські орендують у Великій Британії квартиру площею 91,9 квадратних метрів. Вартість такого житла становить 42,2 мільйона гривень.

  (Visited 92 times, 1 visits today)
 • 180x150