Екс-мера Тернополя підозрюють в приховуванні цінного майна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації колишнім мером Тернополя, нині депутатом Верховної Ради з фракції «Народний фронт» Романом Заставним.

  Про це пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Справа була відкрита 25 березня 2019 року. В рамках розслідування перевіряються обставини недекларування Заставним майна майже на 2 мільйонів гривень за 2017 рік.

  Кримінальне провадження зареєстровано за заявою депутата місцевого рівня. Очевидно, йдеться пр депутата Тернопільської міської ради Тараса Білана, який вже тривалий час веде війну (в прямому і переносному значенні) проти нардепа Романа Заставного.

  Свого часу, з 2006 по 2010 рр., обоє були в одній команді – Заставний був мером Тернополя, а Білан – секретарем міської ради. У 2010-му навіть балотувалися від однієї партії «За Україну!» до Тернопільської міської ради. Однак згодом між ними пробігла чорна кішка, і справа не лише у взаємних словесних звинуваченнях, років два тому Заставний та Білан навіть виясняли стосунки біля родинного закладу сім’ї нардепа «Файне місто» за допомогою кулаків.

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150