Сільський голова на Тернопільщині вимагав за кожен гектар землі 350 доларів хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Поліція затримала на хабарі в $3,5 тис. сільського голову на Тернопільщині. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні передали до суду.

  Результат пошуку зображень за запитом "Сільський голова на Тернопільщині вимагав за кожен гектар землі $350 хабара"

  Про це повідомили у відділі комунікації обласного управління Нацполіції, інформує СТИК.

  Сільського голову одного з населених пунктів Бережанського району звинувачують у вимаганні коштів у підприємця. Хабар у $3,5 тис. посадовець вирішив отримати за надання в оренду 10 гектарів землі.

  «Під час досудового розслідування було встановлено, що сільський голова неодноразово натякав підприємцю, що може вплинути на рішення сесії сільської ради щодо позитивного вирішення питання. Коли дізнався, що прохач має на меті займатися на орендованій землі виробництвом сонячної енергії, за кожен гектар встановив таксу – 350 умовних одиниць. Зустрічі в сільраді тривали доти, допоки підприємець не погодився заплатити», – розповіли у поліції.

  Забирати гроші чиновник поїхав до райцентру, там його затримали правоохоронці.

  Сільському голові інкримінують ч. 2 ст. 369-2 КК.

  «За одержання неправомірної вигоди йому загрожує від 750 до 1,5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на термін від 2 до 5 років», – відзначили у поліції. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/04/03/silskyy_golova_na_ternopilshchyni_vymagav_za_kozhen_gektar_zemli_350_habara_1543763

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150