Забаганки кандидата Зе: у ВР підрахували, у скільки обійдуться держбюджету дебати на стадіоні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кандидати не зможуть сплатити цю суму з власних виборчих фондів, оскільки, згідно з постановою ЦВК, кошти виборчих фондів використовуються на оплату заходів, пов’язаних з передвиборчою агітацією, а не дебатів.

  Результат пошуку зображень за запитом "нск олімпійський"

  Дебати на стадіоні коштуватимуть Державному бюджету щонайменше 120 тисяч гривень. Саме така вартість оренди НСК “Олімпійський” на один день, написала перший заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова на своїй сторінці у Facebook, пише СТИК.

  Водночас вона зауважила: “З власного телевізійного досвіду я розумію, що одного дня оренди стадіону не вистачить, бо технологія телевиробництва передбачає підготовчий етап, встановлення техніки, світла тощо. Тож 120, очевидно, варто буде помножити на 2”.

  Червакова наголосила, що кандидати не зможуть сплатити цю суму з власних виборчих фондів, оскільки, згідно з постановою ЦВК, кошти виборчих фондів використовуються на оплату заходів, пов’язаних з передвиборчою агітацією. “А дебати – це зовсім інший формат, проведення якого має фінансуватися винятково з державного бюджету і проходити на базі Суспільного мовника”, – написала нардеп.

  Чинний Президент України відповів Володимиру Зеленському на заклик провести дебати на НСК “Олімпійському”. “Стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу”, – сказав Порошенко.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150