ТОП-10 порушників антикорупційного законодавства

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До переліку найбільших порушників антикорупційного законодавства потрапили народні депутати: позафракційний Борислав РозенблатОлександр Вілкул з “Опозиційного блоку” та позафракційний Вадим Кривохатько.

  Результат пошуку зображень за запитом "назк"

  Про це інформує СТИК з посианням на офіційний сайт НАЗК.

  “Четверте, п’яте та шосте місця займають адмінпротоколи, складені за вчинення дій чи ухвалення рішень в умовах реального конфлікту інтересів народними депутатами України Бориславом Розенблатом, Олександром Вілкулом та Вадимом Кривохатьком відповідно”, – ідеться в повідомленні.

  Сьоме місце в рейтингу ТОП-порушників посів забудовник, депутат Ірпінської міськради від партії “Нові обличчя” Ігор Оверко, який, як повідомляв Рух ЧЕСНО, задекларував 586 квартир. Це кілька років поспіль є рекордом для України.

  За інформацією НАЗК, на Оверка складено 83 адміністративні протоколи за несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Депутат Ірпінської міської ради Ігор Оверко продав 83 квартири й не повідомив про суттєві зміни в майновому стані на сайті НАЗК.

  Загальна сума, про яку не сповістив депутат, становить понад 15 млн 196 тис. грн.

  Оверко – керівник і співзасновник будівельної фірми “Синергія”. Ця компанія побудувала житлові комплекси в Ірпені впритул до пам’ятки природи – 600-річного дуба й використовує його тепер як рекламу для продажу своїх квартир.

  До Дня святого Миколая забудовник Оверко разом зі своїм колегою Петром Королем вітали дітей в одній зі шкіл Ірпеня іменними подарунками. Солодощі малечі депутати не вручали, а кидали.

  Замикає десятку адмінпорушників депутат Київської міської ради Володимир Левін з “БПП”. Він подав недостовірні відомості в декларації за 2016 рік.

  Нагадаємо, чоловіка народної депутатки Вікторії Сюмар Дмитра Христюка, який був заступником міського голови Ірпеня, визнали винним у вчиненні адмінправопорушення. Чиновник не задекларував новопридбаної квартири й не подав своєчасно повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

  2017 року екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка, який очолює партію “Нові обличчя” та планує йти до парламенту, Печерський райсуд визнав винним в адміністративному правопорушенні через відсутність у партійному звіті про майно, доходи, видатки й зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року висновків незалежного зовнішнього фінансового аудиту. За це порушення Карплюк мав сплатити незначний штраф – у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 грн.

  Рух ЧЕСНО повідомляв, що партія “Нові обличчя” існує лише на папері. Вона не отримує практично жодних фінансових надходжень.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150